Jak vypadá ambulantní léčba lidí se závislostí v Uherském Hradišti? Přijďte se podívat!

Den otevřených dveří na detašovaném pracovišti Společnosti Podané ruce o.p.s. v Uherském Hradišti je připraven na středu 9. října od 10 do 15 hodin. Je určen pro laickou i odbornou veřejnost.

Hradišťské pracoviště v Protzkarově ulici je společné pro Terapeutické centrum a Centrum komplexní péče, jedná se o budovu bývalého Slovače na Zelném trhu – Protzkarova 51, čtvrté patro.

Čekat můžete setkání s psycholožkou Jarmilou Krajčovou, dluhovou poradkyní Eliškou Slavíkovou, vedoucími center Pavlínou Holancovou a Yvonou Kopečkovou.

Otevřou se vám dveře do poradenské místnosti a získáte bližší informace o možnostech práce s lidmi se závislostí i jejich blízkými.

Ve stejný den můžete zavítat i do Centra poradenství pro rodinu a partnerské vztahy a na Kliniku zvládání stresu – vše ve stejné budově. Máte tedy jedinečnou příležitost nahlédnout „pod pokličku“ hned několika služeb pečujících o duševní zdraví pod jednou střechou.

V tento den se Vám také otevřou dveře v Kontaktním centru v Uherském Hradišti – Šromova 145, které pracuje s osobami užívajícími nelegální návykové látky, osobami závislými a závislostí ohroženými. 

Akce se koná i jako součást Týdne sociálních služeb, který pořádá APSS ČR, a Dnů pro duševní zdraví.

Více informací najdete na: http://www.tyden-socialnich-sluzeb.cz/
Případně na Facebooku: http://bit.ly/uh-dz