volná pozice: Projektový manažer (Olomouc)

Společnost Podané ruce o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici:

Projektový manažer

Požadujeme

  • Hledáme zkušeného projektového manažera (zkušenosti však jdou vyvážit aktivitou
    a chutí se dále vzdělávat a zdokonalovat).
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti,
  • kultivované prezentační dovednosti slovem i písmem,
  • velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC (Excel, Word,…),
  • loajální, zvyklý pracovat v týmu a přinášející vlastní invenci,
  • zkušenosti se strukturálními fondy výhodou,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Pracovní náplň

  • Příprava věcné a finanční stránky projektů,
  • vedení malých projektových týmů zaměřených na poskytování sociálních,
    vzdělávacích a poradenských služeb,
  • vyhledávání dotačních příležitostí,
  • konzultace a příprava projektových záměrů,
  • administrace a věcné vedení projektů,
  • aktivní účast při zpracování projektových žádostí,
  • komunikace s dalšími relevantními aktéry, s nimiž projekt spolupracuje (např. řídící
    orgány, krajské a městské úřady, úřad práce, agentury práce, vzdělávací společnosti,
    zaměstnavatelé apod.),
  • publicita projektu.

Nabízíme

  • Pracovní poměr formou HPP či DPČ na 0,5 úvazku
  • mzdu 12 500 Kč hrubé mzdy,
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení spolupráce,
  • zázemí stabilní neziskové organizace fungující na bázi otevřenosti, smysluplnosti a
    vzájemné podpory,
  • výkon na pracovišti v Olomouci (Opletalova 1) s možností flexibilní pracovní doby.

Nástup: 1. června 2019

Další informace

Životopis a motivační dopis (v rozsahu max. 1 A4 – Vaše motivace k práci a Vaše zkušenosti
s projekty) zasílejte do 1.5.2019 na e-mail: asistentka@podaneruce.cz. Do předmětu
zprávy prosím uveďte „Výběrové řízení – Projektový manažer.“

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová, M: 774 701 570

Vybraní účastníci budou zváni průběžně k ústnímu pohovoru. Dále si vyhrazujeme právo
prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči
nenaplní očekávání organizace.
Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese www.podaneruce.cz.