Projektový manažer / Projektová manažerka

Region: Brno

Hledáme projektového manažera/projektovou manažerku

Kdo jsme

Institut expertních služeb, jako součást Společnosti Podané ruce o.p.s., zajišťuje přípravu a vedení grantových projektů, mezinárodní spolupráci a vzdělávání odborníků v pomáhajících profesích.

Koho hledáme

Do našeho brněnského projektového týmu hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici projektový manažer/manažerka s nástupem od října 2022.

Co budete dělat

V malém týmu budete připravovat pro naši společnost nové projektové žádosti a po organizační a administrativní stránce povedete projekty, které jsou již v realizaci.

Jak si Vás představujeme

Jako samostatného člověka, který rád pracuje v týmu a rád se učí novým věcem.

Máte zkušenosti s přípravou projektových žádostí a projektovým řízením, výhodou je zkušenost s ESF projekty a orientace v sociálních/adiktologických službách.

Umíte logicky a strukturovaně myslet, jste schopný plánovač a pečlivý koordinátor s aktivním přístupem k řešení problémů.

Máte minimálně středoškolské vzdělání.

Zvládáte MS Office na uživatelské úrovni a komunikujete anglicky slovem i písmem minimálně na úrovni A2.

Co můžeme nabídnout

Jsme přátelský a otevřený tým v zavedené neziskové organizaci s třicetiletou tradicí v poskytování sociálních služeb.

Nabízíme pracovní smlouvu na plný úvazek na dobu neurčitou s odpovídajícím platovým ohodnocením.

Poskytneme příjemné pracovní zázemí v centru Brna včetně potřebného vybavení (telefon, laptop a dobrá káva).

Umožníme částečně flexibilní pracovní dobu i dostatek času pro sebe (5 týdnů dovolené).

Prosíme, zasílejte Vaše CV a krátký motivační dopis na email: mravcikova@podaneruce.cz

nejpozději do 20. 9. 2022. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor v termínu 26. 9. 2022 od 13:00 do 16:00 hodin.

Za tým Institutu expertních služeb Společnosti Podané ruce o.p.s.

Ing. Kateřina Mravčíková, koordinátor grantového oddělení