Správce sociálních sítí

Region: Olomouc

Společnost Podané ruce o.p.s., Správa organizace (Dolní náměstí 1, Olomouc) hledá kolegu na pozici

SPRÁVCE SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Hledáme nadšence do sociálních sítí, který nám pomůže s jejich správou a propagací organizace. Pokud jste kreativní člověk, který se orientuje v online prostoru, dejte nám vědět.

Požadujeme

  • Praktické zkušenosti s psaním a sociálními sítěmi,
  • aktivní přístup k práci a ochota učit se novým věcem,
  • spolehlivost a samostatnost,
  • kreativní a nadšený přístup.

Náplň práce

  • Správa sociálních sítí – vytváření příspěvků a reagování na komentáře,
  • účast na akcích a poradách,
  • komunikace s kolegy ve službách.

Nabízíme

  • Zkrácený úvazek 0,4 (16 hodin týdně), pružná pracovní doba,
  • práce na dobu určitou do 30. dubna 2023 s perspektivou prodloužení smlouvy,
  • mzdové ohodnocení dle mzdových tabulek,
  • možnost seberealizace v rámci stabilní neziskové společnosti,
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí.

Nástup: od 1.11.2022

Další informace

Životopis spolu s motivačním dopisem a příklady Vaší dosavadní práce na sociálních sítích posílejte na adresu rumanova@podaneruce.cz. Do předmětu zprávy uveďte prosím „Výběrové řízení PR“. Vybraní uchazeči budou zváni k osobnímu pohovoru na základě telefonické domluvy. Pohovory se budou konat průběžně až do nalezení vhodného kandidáta.

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová, tel.: +420 774 701 570

Pro bližší informace nás kontaktujte.

Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelem, pro který byly poskytnuty, a po dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

Společnost Podané ruce o.p.s.

www.podaneruce.cz