Všeobecná/ý účetní

Region: Brno

Představení Společnosti Podané ruce o.p.s.:

Pomáháme lidem v obtížných situacích jejich života tvorbou preventivních, podpůrných a intervenčních služeb. Formou kvalitně poskytovaných služeb hledáme a vytváříme cesty k sociální, zdravotní i osobní stabilizaci klientů, s ohledem na dlouhodobě udržitelnou kvalitu jejich života a osobní spokojenost.

Všeobecná/ý účetní:

Úvazek 1,0. Zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Náplň práce:

  • Vedení pokladny, zpracování a zaúčtování pokladních dokladů
  • Zpracování a zaúčtování cestovních příkazů
  • Zpracování a zaúčtování fakturace
  • Zaúčtování mezd
  • Zajištění účetních prací na určených centrech Společnosti
  • Spolupráce s ekonomem

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ – nejlépe ekonomického směru
  • Logické a analytické myšlení
  • Pokročilá znalost Excelu
  • Vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
  • Flexibilitu, zodpovědnost
  • Týmovou spolupráci a komunikační schopnosti
  • Schopnost se samostatně rozhodnout a převzít zodpovědnost za svá rozhodnutí
  • Znalost cizích jazyků není nutná (angličtina výhodou)
  • Trestní bezúhonnost

Výhody:

  • Znalosti z oblasti ekonomiky, účetnictví a financování sociálních a zdravotních služeb
  • Znalost ekonomického software VEMA

Nabízíme:

  • Místo výkonu práce v centru Brna
  • Smlouvu na dobu určitou s perspektivou doby neurčité
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Zodpovědnou a samostatnou práci
  • Zázemí zavedené neziskové organizace
  • Zaškolení
  • Možnost učit se od zkušenějších kolegů
  • Odpovídající finanční ohodnocení (mzda 21 000 – 31 000 Kč dle praxe)
  • Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)

Uzávěrka přihlášek: 17. 07. 2022

Plánovaný termín pohovorů: 26. – 27. 07. 2022

Plánovaný nástup: 01. 08. 2022

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis pomocí tlačítka „odpovědět“.

Pokud Vás do 19. 07. 2022 neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola.

Kontaktní osoba: Ing. Dagmar Charalambidu

Telefon: +420 775 859 934

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.